Aglo & Strigo Consulting to zespół ekspertów wyspecjalizowanych w świadczeniu najwyższej jakości usług z zakresu doradztwa kredytowego dla firm i osób prywatnych.  Istniejemy na rynku od połowy 2016 roku, zrzeszając profesjonalistów obdarzonych wieloletnim doświadczeniem w bankowości.

Prawie każdy z nas ma pewne osobiste doświadczenia związane z organizowaniem finansów własnych lub firmowych, jednak kwestie kredytowe rzadko kojarzą się przyjemnie. Umowy zawierane z bankami bywają nieprzejrzyste, a  mnogość oraz złożoność ofert jest tak duża, że wybranie najkorzystniejszego rozwiązania dla siebie bądź swojego przedsiębiorstwa często bywa problematyczne i czasochłonne. Ponadto, po drodze można napotkać wiele trudności przekreślających szansę na uzyskanie rozsądnego finansowania. Aglo & Strigo Consulting jest rozwiązaniem tych licznych problemów. Słuchamy, doradzamy i pomagamy przebrnąć przez labirynt nieścisłości i zawiłości procesów, na końcu których leży uzyskanie pomocy finansowej.

Nowa jakość doradztwa.

Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najlepszych możliwych warunków finansowania przy jednoczesnym indywidualnym podejściu do każdego klienta. Każdy problem rozpatrujemy osobno, odnajdując przy tym najkorzystniejsze rozwiązanie, mając na względzie przede wszystkim zadowolenie klienta. Gwarantujemy kompleksową obsługę w trakcie całego procesu kredytowego, analityczne podejście i dużą skuteczność.  Poprzez pełne zaangażowanie oraz wiedzę i doświadczenie zapewniamy satysfakcję z wyniku naszych działań dla każdego klienta.